Знайомимося з кандидатами на головні посади студентського самоврядування!

Hand with ballot and box isolated on white background

 

Нагадуємо, що у середу 23 вересня 2015 року відбудуться вибори керівництва студентського самоврядування Київського національного лінгвістичного університету!

Кандидат на посаду голови студентської ради Університету:
HFnfVxgePvs

 

 

 

 

 

 

Лисиченко Олександр Богданович

Я, Лисиченко Олександр Богданович, студент факультету перекладачів, висуваю свою кандидатуру на 2-ий строк головування студентською радою КНЛУ. За роки свого навчання постійно приймав активну участь у студентському житті, як нашого університету так і поза його стінами. А саме: на 1-му курсі навчання був старостою курсу, грав в ансамблі народних інструментів “Водограй”, що при Студклубі КНЛУ. Влітку 2012 роук був волонтером-перекладачем під час проведення фінальної частини Євро 2012 у м. Києві. На третьому році навчання очолив студентську раду факультету перекладачів. Влітку 2013 року протягом місяця проходив стажувння у департаменті освіти і науки при Київській міській державній адміністрації. У грудні 2013 року був волонтером-перекладачем під час засідання ОБСЄ, що проходило у м.Києві. 2013 року був обраний делегатом від КНЛУ до студентської ради при Голосіївській міській державній адміністрації де працюю і до сьогодні. 2014 року був обраний на посаду голови студентської ради Університету. За рік було зроблено дуже багато роботи. Було проведено багато проектів, зустрічей, конференцій, були засновані такі проекти як: студентська газета “StudLife”, “KNLU TV”, та скоро ми доробимо проект “Radio KNLU” у 2 та 3 корпусах. Є ще дуже багато свіжих та класних ідей, які покращать життя наших студентів. Це стосується к навчання так і дозвілля. Бувши головою я робив все аби нашим студентам було цікаво проводити свій вільний  від навчання час і далі буду над цим працювати.
В подальшому хочу змінити умови беребування студентів в стінах університету,  а саме аби вам було де відпочивати, хочу зробити так аби Ви почували себе тут комфортно і затишно. Буду працювати над тим аби до нас приїзджали гості з різних країн, організацій, компаній тощо, аби ви могли комунікувати з цікавими та відомим людьми. Як я сказав планів дуже багато в розробці тому всього розкривати поки не буду)
Розраховую на Вашу підтримку та чекаю у своїй команді!

 

Кандидат на посаду голови студентської ради факультету перекладачів:

QDV2d-LGxdU

 

 

 

 

 

 

 

Сімонова Аліна Володимирівна

Я, Сімонова Аліна Володимирівна, навчаюсь на ІV курсі факультету перекладачів, висуваю свою кандидатуру на посаду голови студентської ради факультету. З самого вступу до університету я приймаю активну участь у студентському житті Університету. З другого курсу очолюю культурно-масовий комітет студентської ради КНЛУ, ви могли приймати участь або спостерігати за такими проектами як:
«Free Hugs»,
«Speed Dating»,
«Кубок співдружності»,
«Флешмоб до дня студента»,
Акція «Від серця до серця»,
«Аукціон побачень»,
Святкування Halloween, дня перекладача та дня Св.Валентина та багато інших.
Зараз хочу працювати більше над громадським життям нашого факультету та всебічно розвивати його, бажаю більше співпрацювати з активними студентами факультету. Сподіваюсь на Вашу підтримку!

Кандидат на посаду голови студентської ради факультету германської філології:
івпр

 

 

 

 

 

 

Джафарова Камілла Вагіфівна

     Мене звати Джафарова Каміла. Студентка III курсу факультету германської філології, навчаюсь за спеціальністю «психологія». Висуваю свою кандидатуру на виборах голови студентської ради факультету германської філології, адже щиро вірю, що ми стоїмо на порозі великих змін і нових звершень, тому хочеться стати рушійною силою цього процесу. На запитання «Чому саме я маю очолити студраду факультету» відповідь проста. По-перше, в мене є СВІЖІ ІДЕЇ, БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ і ВІРА В РЕЗУЛЬТАТ, якого можна досягти разом зі студрадівською командою. По-друге, інших охочих зайняти цей відповідальний пост поки не знайшлося. Але все ж таки перший аргумент (без жартів) був значно вагомішим для мого рішення балатуватися на виборах.
Що стосується громадської діяльності, то в студентській раді я вже третій рік (брала активну участь в діяльності культурно-розважального комітету, займала посаду заступника голови студентської ради факультету), також займаюся волонтерством, цікавлюсь роботою освітніх організацій. Загалом, намагаюсь тримати руку на пульсі столичного життя.
Мої плани на майбутнє, на посаді голови студентської ради, є досить обширними. Прагну підтримати проекти попереднього керівника і зробити свій внесок в діяльність студентського самоврядування. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ, на яких планую зосередити увагу студентської ради факультету германської філології у 2015-2016 навчальному році:
НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК

 • Створення тісних взаємозв’язків з освітніми організаціями для розширення можливостей студентів та заохочення їх до навчання та розвитку;
 • Створення мовних клубів;
 • Організація Bookcrossingу;
 • Випуск щомісячної газети;
 • Налагодження контактів з київською інтелігенцією для підвищення рівня освіченості студентів, організація зустрічей з талановитими, успішними і відомими людьми;
 • Пошук та створення шляхів реалізації творчого та наукового потенціалу студентів факультету;
 • Організація тренінгів і майстер-класів;
 • Вдосконалення системи інформування студентів про заходи в Університеті та поза його межами;
 • Фестиваль «Ярмарка можливостей».РОЗВАГИ
 • Проведення благодійних ярмарок, тематичних заходів, фотосушок, літературних вечорів;
 • Започаткування традиції проведення арт-кафе;
 • Проведення квестів;
 • Створення «Studentscinema»;
 • Postcrossing зі студентами з інших країн.

СПІВПРАЦЯ

 • Зміцнення системи співпраці між студентами та членами студентської ради факультету для підвищення ефективності її діяльності і створення сприятливих умов для навчання та розвитку студентів, організація зворотного зв’язку;
 • Створення Книги відгуків і пропозицій;
 • Створення підтримки та супроводу студентських проектів та ініціатив;
 • Залучення спонсорів.

ВИХОВАННЯ

 • Створення та розповсюдження продукції з символікою факультету (футболок, толстовок, наліпок);
 • Долучення студентів до волонтерської діяльності;
 • Боротьба з пасивністю студентів;
 • Введення системи заохочення для найактивніших студентівРАЗОМ ДО ЗМІН! І нехай ці слова стануть нашим з вами девізом на цей рік! Давайте згуртовуватися і робити наше студентське життя КРАЩИМ, ЯСКРАВІШИМ І НЕЗАБУТНІМ!

Кандидат на посаду голови студентської ради факультету романської філології:
1Eg9_KPWVds

 

 

 

 

 

 

Максименко Анастасія Анатоліївна

Максименко Анастасія зарахована до числа студентів факультету романської філології 1 вересня 2013 року на державну форму навчання.
За період навчання проявила себе як відповідальна студентка. Анастасія серйозно відноситься до навчання та доручених справ. Навчається на «добре» та «відмінно». Має хороші комунікативні якості. Особливий інтерес проявляє до вивчення таких дисциплін: французька, англійська та українська мови, зарубіжна та українська літератури. Поведінка зразкова. З 2014 року займає посаду старости групи.
Максименко Анастасія бере активну участь у громадському житті групи. Цікавиться філософією та психологією, може легко висловити власну думку стосовно певної події, є всебічно розвиненою.
Максименко Анастасія захоплюється музикою, багато читає художньої літератури, грає в шахи. За характером Анастасія спокійна, комунікабельна, врівноважена. Вона легко співпрацює зі студентами групи, користується повагою та авторитетом.
За мету має поєднати студентів усіх курсів, підняти дух єдності в навчальному закладі та запровадити заходи щодо поліпшення життя студентства без втручання в навчальний процес.

 

Кандидат на посаду голови студентської ради факультету сходознавства:

9phNEhUPw2k

 

 

 

 

 

 

 

Папуша Анастасія Ігорівна

Я, Папуша Анастасія Ігорівна, як голова студентської ради факультету сходознавства у 2013-2014 р.р., здійснила наступні проекти:

 1. Організувала масштабний щорічний проект обміну культурами «Поринь у Схід»;
 2. Успішно сформувала команду для сприяння проведення «Дебюту першокурсника»;
 3. Оптимізувала роботи веб-сайту та пабліку факультету;
 4. Організація загальноуніверситетського заходу «Valentine’s wedding”

У 2015-16 навчальному році планую здійснити організацію:

 1. Масштабної шоу-програми у рамках «Дебюту першокурсника».
 2. Централізованого привітання викладачів факультету сходознавства із Днем учителя;
 3. Заходів з нагоди Хелоувіну;
 4. Розмовних клубів східних мов;
 5. Групового написання листа бійцям АТО до Дня захисника України;
 6. Допомоги студентській раді гуртожитку №4 у створенні клубу дебатів;
 7. Масштабного щорічного проект обміну культурами «Поринь у Схід»;
 8. Підготовки до «Міс та Містер КНЛУ» учасників від факультету сходознавства.

Кандидат на посаду голови студентської ради факультету слов’янської філології:
9tyFtnW49yA

 

 

 

 

 

 

Бурак Гайїр

 

Кандидат на посаду голови студентської ради гуртожитку №1

20150920_215838

 

 

 

 

 

 

 

Лошатинський Володимир Олегович

Я, Лошатинський Володимир Олегович, навчаюсь на V курсі факультету перекладачів, висуваю свою кандидатуру на посаду голови студентської ради гуртожитку №1. Приймав активну участь у студентському житті, а саме був старостою 5 поверху в гуртожитку. Свого часу був волонтером на Fifa Euro 2012 і волонтером міжнародного газетного форуму “64th World Newspaper Congress”.
Буду намагатись робити все можливе для того, щоб життя в гуртожитку було цікавим і комфортним!

Кандидат на посаду голови студентської ради гуртожитку №2

9B4JvKNbHJY

 

 

 

 

 

 

 

Гуща Сергій Сергійович

 

Кандидати на посаду голови студентської ради гуртожитку №3

SHZtXrxG6IA

 

 

 

 

 

 

 

 

Іванців Марія Богданівна

Іванців Марія зарахована до числа студентів факультету перекладачів 1 вересня 2014 року на контрактну форму навчання.
За період навчання проявила себе як відповідальна студентка. Марія серйозно відноситься до навчання. Навчається на «добре» та «відмінно». Володіє хорошими комунікативними якостями. Особливий інтерес проявляє до вивчення таких дисциплін:англійська та іспанська мови,психологія спілкування та логіка. Поведінка зразкова. З 2014 року займає посаду голови інформаційного сектору студентського самоврядування.
Іванців Марія бере активну участь у житті гуртожитку. Відповідально ставиться до своїх обов’язків . В спілкуванні зі студентами дружелюбна та уважна. За час роботи в студентському самоврядуванні втілила кілька проектів.
За мету має покращити умови проживання студентів у гуртожитку. Планує запровадити різні культурні заходи для всебічного розвитку студентів.

ТА

Рисунок1

 

 

 

 

 

 

Адамович Вікторія Анатоліївна

Мене звати Адамович Вікторія. Я студентка ІІ курсу факультету романської філології, навчаюсь за спеціальністю «іспанська мова та література».Є
Висуваю свою кандидатуру на виборах голови студенської ради гуртожитку №3, адже хочу досягти набагато більших покращень у нашому гуртожитку, який для кожного її мешканця за всі роки життя став або стане, як другий дім. На запитання «Чому у мене виникло бажання очолити студраду гурточитку?». Моя відповідь досить проста. По-перше, в мене є купа нових ідей для розквітання нашого гуртожитку а також я завжди залюбки вислухаю цікаві пропозиції інших. По-друге, іншої людини, яка б наважилася взятися за цю відповідальність поки не знайшлося. Тому перший аргумент я взяла собі зв основу, чому мені захотілося балатуватися.
Що стосується громадської діяльності, то я вже другий рік намагаюсь активно брати участь у студенській раді романського факультету. Брала активну участь у проведенні таких заходів, як дебют, Хеллоуін, День студента, Романське шоу, на разі несу посаду голови Навчально-виховного комітету романського факультету, беру активну участь у культурно-розважальному комітеті. А саме головне не планую на цьому зупинятися.
Мої плани на посаді голови студенської ради гуртожитку дуже обширні. Та я не хочу тільки говорити, як це зазвичай робиться, а буду намагатися свої слова показати діями та вчинками, які підуть тільки на користь нашого гуртожитку.
Та все ж щоб не показатися невихованою та зовсім незрозуміюлою назву декілька думок, які збираюся виконати.
Основні напрямки діяльності на яких планую зосередити увагу студенської радигуртожитку №3 в 2015-2016 навчальному році.

 • Налагодження контактів між різними факультетами, які проживають у гуртожитку №3
 • Покращення умов проживання у гуртожитку
 • Вдосконалення системи інформування мешканців гуртожитку про заходи в гуртожитку та поза його межами
 • Зміцнення системи співпраці студенської ради з мешканцями гутожитку для підвищення ефективності її діяльності

Створення підтримки студенських ідей та ініціатив.

Розваги

 • Перегляд кінофільмів
 • Літературні вечорниці
 • Влаштування шведстких столів
 • Проведення квестів

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІДЕМО ДО ЗМІН ТА ЗРОБИМО НАШЕ СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ В ГУРТОЖИТКУ ПРИВІТНИМ, КОМФОРТНИМ, ЯСКРАВИМ , ВЕСЕЛИМ ТА ЗВІСНО НЕЗАБУТНІМ!

Кандидат на посаду голови студентської ради гуртожитку №4

g9j-NUugfas

 

 

 

 

 

Сташків Дмитро Володимирович

Шановні студенти Київського національного лінгвістичного університету!

Я, Сташків Дмитро Володимирович, заступник голови студради гуртожитку №4 2014-1015рр., висуваю свою кандидатуру на посаду голови студради вищевказаного гуртожитку . Минулий навчальний рік був насичений подіями, до яких ми приклали багато зусиль. Було організовано такі заходи як: “Вечори кіно”, “Мафія”, ”Квартирник”, допомогу дитбудинку, воїнам АТО, конкурс на найкращу кімнату у гуртожитку. Трудова та побутова діяльності гуртожитку №4 проводились у належному режимі.

Зробімо наше студентське життя цікавим та незабутнім разом! Одним із пунктів плану є створення секцій з :

 1. Футболу
 2. Настольного тенісу
 3. Боксу
 4. Фітнесу для дівчат

Не відмовляймося також і від старих традицій:

 • Проведення вечорів кіно
 • Організація розважально – інтелектуальної гри «Мафія»
 • Вирішення проблем студентів та підвищення комфорту проживання
 • Організація клубу дебатів
 • Оновлення студради гуртожитку
 • Вирішення питання зручного для всіх санітарного дня у душі.
 • Створення клубу «Репетиторів-початківців»