Зірки першого курсу

Традиційно цього року КНЛУ проводить Дебют першокурсника, де групи перших курсів змагаються за право бути the best of the best. Сьогодні ми побували на кастингу германської філології, поспостерігали за номерами груп і поспілкувалися з кураторами й учасниками.

b72sjizpdJA

Анна Воскрес контролює ситуацію :)

– Спочатку ми усі думали, навіщо нам взагалі ці клопоти з виступами, хто таке придумав і що можна жити без цього, але все вийшло цілком навпаки – ми насолоджуємося процесом. Перш за все, дебют це та подія, коли ти трішки знайомишся з іншими студентами. Наприклад, ми затоваришували з іншої групою, з якою разом у парі на виступ. Також це класна можливість проявити себе як актор, танцюрист, співак. От у нас була репетиція і одну дівчинку взяли навіть в хореографічну групу університету. Ми усі перезнайомилися, помаленьку «здружуємося». Я думаю, що для першого курсу це важливо, адже ми ще не цілком адаптувалися до таких грандіозних змін у житті, як університетське життя. Окремо хочемо сказати за кураторів – «просто песня, просто сказка». Дівчата-куратори допомагають нам максимально, витрачають свій вільний час на репетиції. До того ж – це нові знайомства. Тим більше, треба мати в арсеналі парочку знайомих з 2-3 курсу. А тема дебюту «книжки» реально крута ідея, величезне поле, де фантазії сучасного першокурсника більше, ніж у космосі, – розповідають дівчатка німецької філології.

– Дебют дає можливість відпочити від навчання. От реально – на репетиціях ловиш кайф. Усі стараються, хочуть показати свої круті таланти і навички. Репетиція – це релакс після пар. Ти туди йдеш і отримуєш мегапозитивні емоції. У нашій групі багато хто підтримує ідею дебюту, безпосередньо самого виступу, але, звісно, є студенти, які цим займатися не хочуть. Певно, їм це нецікаво, – каже першокурсниця Єлизавета.

Калайда Діма і Блєдних Катя, одні з кураторів груп, також поділилися своїми враженнями зі StudLife:

– Це дуже незвично, адже ще минулого року ми були на місці першокурсників – залякані, нічого не знали і ставили примітивні питання (сміються). А вже цього року опиняєшся ніби з іншого боку, з боку кураторів. Ми хотіли це зробити ще минулого року і плануємо навіть наступного. Хоча це дуже важко, але приємно бачити результати, тому що знаємо, що все починалося практично з нічого. Репетиції робимо часто і довго, іде багато сил, нервів і часу.

Цьогорічна тема – «Як пройти в бібліотеку?», тому кожна група вибирала певну книгу або літературний жанр. Наша група перероблює відомий сучасний бестселлер, знімає трейлер і готує свої «фішки». Секретів відкривати не будемо – самі все побачите на дебюті!

Іншим групам бажаємо оригінальності, креативності, а головне – сил і терпіння.

Що ж, а ми побачимо, що там «намутили» наші куратори і першокурсники з виступами, як «розрулять» веселу атмосферу і як «збацають» нам першокласний дебют. 20 жовтня, актова зала, ти і першокурсники – не пропусти.

Для вас старалися журналісти прес-центру КНЛУ:

Ірина Крушельницька

Світлана Левандовська