Вибори студентського самоврядування в КНЛУ

DV7Ox-xCTpA

Шановні студенти, важлива інформація!
Пост буде великий), але прохання максимально його розповсюдити та уважно прочитати, адже мова піде про вибори органів студентського самоврядування в КНЛУ.

Друзі, 23 вересня відбудуться вибори студентського самоврядування в Університеті, а саме:

Рівень самоврядування студентів:

– вибори голови студентської ради Університету
– вибори голів студрад факультетів;
– вибори делегатів на конференцію студентів Університету;
– вибори делегатів на конференції студентів факультетів.

Рівень громадського самоврядування (членство студентів в органах управління Університетом):

– вибори делегатів на конференцію трудового колективу Університету;
– вибори делегатів на конференції трудових колективів факультетів;
– вибори делегатів на вчену раду Університету;
– вибори делегатів на вчені ради факультетів.

Тобто, як ви зрозуміли, ВАМ в один день необхідно буде обрати достойних людей на перераховані вище посади. ( з цього року вибори відбуватимуться як на державному рівні (прямі таємні) коли голосують усі студенти, що навчаються на денній формі навчання) На наш погляд це позитивні зрушення у законодавстві тому, що вибори стають більш прозорі і кожен студент може вплинути на їх результати.

І звісно потрібно буде обрати студентське самоврядування в гуртожитках:

– гуртожиток №1 – 28.09.2015р.
– гуртожиток №2 – 29.09.2015р.
– гуртожиток №3 – 30.09.2015р.
– гуртожиток №4 – 01.10.2015р.

Нагадую, що балатуватися на будь-яку посаду може будь-який студент, що навчається на денній формі навчання! Для цього потрібно до 15 вересня (включно) подати:
– заяву на реєстрацію вас як кандидата Виборчій комісї;
– довідку про відсутність заборгувань по навчанню;
– копію квитанції по оплаті за навчання (тільки контрактникам);
– невелика автобіографія (зроблена робота на благо студентів, участь в різних організаціях, тощо) та план роботи на виборній посаді (друкована та електронна);
– фото в електронному вигляді.

З моменту реєстрації кандидат може починати свою агітацію передбачену законом. Агітація закінчується за день до виборів (День тиші).

Інформацію про зареєстрованих кандидатів ви зможете побачити на нашому офіційному пабліку за посиланням:http://vk.com/knlu_sc

Долучайтесь до роботи студентської ради і наш Університет стане набагато краще. Лише ми зможемо його змінити, змінимо сьогодні на краще Університет, завтра змінимо нашу країну!

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до мене:http://vk.com/sasha_lysychenko