Екскурсія Києвом для першокурсників

MTZdvrbiit4

Як і анонсувалось, в першу суботу вересня для першокурсників КНЛУ відбулась екскурсія історичним центром нашого міста. Тривала вона не багато, не мало 4 години) За цей час наші студенти бачили найвидовишніші будівлі, які можна було бачити до цього лише на екрані монітора. Маршрут: ст. метро Університет, Ботанічний сад, Володимирський собор, парк ім. Шевченка, Будинок вчителя (Центральна рада), Національна опера ім. Шевченка, Золоті ворота, Софійська площа, Михайлівська площа та монастир, Пейзажна алея, Андріївський узвіз, Поділ, оновлена набережна, колона Магдербурзького права, Європейська площа, Майдан Незалежності. Окрім того, було безліч чулових краєвидів та пам’ятників архітектури нашого міста. Висловлюємо подяку нашому “гіду” Лисиченку Олександру за чудову прогулянку містом)
Окрема подяка полісменам за фото)